Çmimet

//Çmimet
Çmimet 2018-08-04T13:41:56+00:00

Çmimet e akomodimit

Dhomat Standarde

290

Dhomat Moderne

330

Apartamenti

440
  Çmimi i paketës është për 1 person dhe në të përfshihet:

  Akomodimi me pansion të plotë (mëngjes, dreke dhe darkë)
  Kontrollet mjekësore gjatë kohës së qëndrimit
  Të gjitha terapiat që mjeku i cakton për ju gjatë ekzaminimit, përveç masazheve që paguhet ekstra 5 euro për çdo seancë.

Dhomat Standarde

209

Dhomat Moderne

237

Apartamenti

321
  Çmimi i paketës është për 1 person dhe në të përfshihet:

  Akomodimi me pansion të plotë (mëngjes, dreke dhe darkë)
  Kontrollet mjekësore gjatë kohës së qëndrimit
  Të gjitha terapiat që mjeku i cakton për ju gjatë ekzaminimit, përveç masazheve që paguhet ekstra 5 euro për çdo seancë.

Dhomat Standarde

27

Dhomat Moderne

31

Apartamenti

43

Në çmim përfshihet akomodimi me pansion të plotë (mëngjes, dreke dhe darkë). Për të shfrytëzuar shërbimet mjekësore kontrolli mjekësor është i detyrueshëm dhe kushton 20 Euro për person.

Shënim: Dhomat në hotelin tonë disponojnë të paktën 2 krevet. Nëse dëshironi që të akomodoheni vetë në një dhomë dyshe, atëherë duhet të paguani +50% për shtratin tjetër që nuk shfrytëzohet. Në të kundërt do të akomodoheni me një klient tjetër në dhomë të po të njejtës gjini.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”6″]

13 Comments

 1. Armend Uzairi May 1, 2016 at 4:43 am - Reply

  Sa esht cmimi per 1 nat

 2. Kostandina Baruti January 27, 2017 at 11:33 pm - Reply

  Qendruam ne hotelin e Banjishtit ne dhjetor dhe ngelem shum te kenaqur Shum pastert ambienti shum i bukur dhe personeli shum mireprites dhe te sjellshem Ushqimi i mir dhe i bollshem Megjithese ishte bor dhomat ishin te ngrofta amienti i jashtem edhe pse dimer esht fantastik ne pranver do jet nje mrekulli e vertet
  bravo

 3. Kostandina Baruti January 27, 2017 at 11:36 pm - Reply

  nje pyetje do desha te beja ne kosovrasti ka dhe pishina private si ne banjisht per arsye se na than qe po e e rinovonit

  • spa January 28, 2017 at 3:25 pm - Reply

   Ne Kosovrast ka pishina private dhe ndodhen jashte hotelit, ku edhe po ndertohet Aqua Parku i cili do te filloje te funksionoje ne kuartalin e dyte te viti 2017.

 4. Ela February 24, 2017 at 10:02 pm - Reply

  Mirembrema!

  Jam e interesuar per nje qendrim 7 ditor tek ju per 4 persona ( 2 te rritur e 2 femije) per perjudhen korrik- gusht. Do te deshiroja me shume informacion.
  1. A eshte e lejueshme qendrimi i femijeve tek ju dhe nese po, cili nga komplekset i Banjishtit apo i Kosovrastit eshte me i pershtatshem ne situaten Time.
  2.Sa me kushton nese pronotoj nje apartanent, apo dhome standart.
  3. Si duhet te veproj per pronotomim
  Flm

  • spa February 26, 2017 at 10:51 am - Reply

   E nderuar Znj. Ela, Qendimi i femijeve eshte i lejuar ne llixha dhe qendrimi i tyre nga 0-6 vjet eshte falas ndersa nga 6-12 vjet, paguhet 50% e cmimit te regullt te 1 adulti.
   Cmimi ne dhoma moderne i paketes per 7 nete/8 dite eshte 216 Euro per person, ndersa ne apartament shkon nga 286 Euro per person (apartament) deri ne 356 Euro per person (VIP APARTAMENT ne Kosovrast)
   Qe te dy hotelet jane shume te mira per femije. Per prenotim ju lutem plotesoni formularin ne web sajtin tone.

 5. naile imeri June 29, 2017 at 3:23 pm - Reply

  pershendetje per jujam e interesuar te di a ka vende te lira ne banjishten tuaj dhe dua te rezervoj 4 vende.dhe cka perfshihet ne pagesen qe eshte e shenuar aty ….ju lutem me ktheni pergjigje

 6. Migjen Amzai August 19, 2017 at 11:24 pm - Reply

  Vend fantastik. Mikpritja dhe ushqimi tradicional te ben te ndjehesh si ne shtepi qe diten e pare. Jemi me fat qe e kemi.
  Faleminderit stafit dhe terapisteve!
  Mos e lini pa e vizituar!

 7. Mandi April 30, 2018 at 10:18 am - Reply

  Pershendetje
  Sa eshte cmimi aktual per person per 7 nete ne dhome standarte?
  Faleminderit

  • spa May 6, 2018 at 6:29 pm - Reply

   Mandi cmimi per 7 nete ne dhoma standarde edhe 188 Euro per person dhe ofrohet vetem ne Banjisht si kategori dhome.

 8. Minir Murati May 6, 2018 at 5:07 pm - Reply

  Kjo ështê hera e dytê në këtë banje.Vetëm apo ne familje paraqet një qendër ideale pêr pushim, relaksim dhe rehabilitim, Nje rreth i bukur,i qetê, Shërbimi i personalit mjekësor, i recepcionit dhe ai i restorantit êshte shumë i mirë dhe gjithëmone ne disponim,,
  E kisha keshilluar kêtë qendër.

  • spa May 6, 2018 at 6:29 pm - Reply

   I nderuar Z. Murati, Ju faleminderit per komplimentet dhe mire u takofshim ne te ardhmen. Ju urojme shendet dhe cdo te mire tjeter.

Leave A Comment