Informacione tjera

//Informacione tjera
Informacione tjera 2018-07-06T16:12:44+00:00

Recepsioni:
Punon nga ora 07:00-22:00

 • Check out deri në orën 10:00
 • Check in nga ora 12:00

Mënyra e pagesës:

 • Kesh
 • Karta krediti dhe debiti (Visa dhe Mastercard)
 • Transferta Bankare ( Profature/Faturë)

Oraret e hajeve:

 • Mëngjesi 07:00-09:00
 • Dreka 12:00-14:00
 • Darka 19:00-21:00

Klientit i ofrohen disa zgjedhje gjatë secilës haje. Kuzhina kryesisht ofron specijalitete, lokale, ballkanike dhe mesdhetare.

Shërbimet mjeksore:
Kujdes mjeksor në hotel 24 orë
Terapiat ofrohen nga e Hëna deri të Shtunën në intervalin 07:00-14:45, ndërsa hidroterapia nga ora 07:00-17:00, si dhe ditën e Diel me orar të shkurtuar.

Të përgjitshme:

 1. Të gjithë dhomat disponojnë TV dhe sistem kabllor ku mund të ndiqni 24 kanale televizive të rajonit që emitojnë sinjal përmes sateliteve.
 2. Dhomat kanë telefon
 3. Rryma elektrike në hotel është 220 V

Llogaritë bankare:

Denarë MKD
Numri tatimor: 4008993100507
Numri i llogarisë: 290 2000001293 42
Banka: TTK Bank

Euro €
BENEFICIARY: Debarski Banji-Capa Macedonia
IBAN: MK07290701000279730
BENEFICIARIES BANK: TTK Banka A.D. Skopje
SWIFT CODE: TTXBMK2X

 

2 Comments

 1. Zulfiji March 11, 2016 at 12:08 am - Reply

  Mirmbrëma

  Dëshiroj të bëj një rezervim për një Apartament mirpo, nuk mund ta shoh se sa krevate ka një Apartament.

  Ju lutem per më shumë Informacione rreth Apartamenteve.

  Me respekt

  S.Zulfiji

  • spa March 11, 2016 at 11:37 am - Reply

   I nderuar Z. Zulfiji,

   Aprtamentet kane 2 dhoma (dhome dite dhe dhome gjumi), dy ballkone dhe 1 banjo). Ne dhomen e gjumit ka 1 krevat dopio, por nese deshironi mund te shtojme edhe nje krevat tek ne dhomen e dites.

Leave A Comment