Kujdes: Ju mund të përfitoni vetëm 1 nga ofertat më poshtë. Lexoni me kujdes dhe zgjidhni atë që u përshtatet më shumë.

15% Zbirtje në Dhjetor dhe Janar

Të gjithë klientët që do të qëndrojnë 5 ose më shumë netë në hotelin e Banjish-it, do të përfitojnë 15% Zbritje nga Dhjetori 2016 deri në Janar 2017.

Vlen vetëm nëse qëndroni 5 ose më shumë netë

Shpejtoni tani per te bere rezervimin permes Internetit !

Lexo më shumë

Paketa për weekend

Kaloni një fundjavë të mrekullueshme nga e Premtja deri te Dielën. Paketa për 2 netë ju kushton vetëm 40 Euro për person.

Cmimet super të ulta për qëndrim në fundjavë vetem

Nëse qëndroni 2 netë në fundjavë, do të paguani vetëm 20 Euro për person në natë.

Lexo më shumë

Ofertë për pensionerë

Pensionerët e Maqedonisë kanë mundësi qe të qëndrojne 7 ose 10 netë me çmim prej vetëm 18 Euro në ditë.

Vlen vetëm për pensionerët nga MAQEDONIA

Duhet të posedojnë vërtetim se janë pensionerë si dhe të kenë udhëzim specijalistik nga mjeku amë.

Lexo më shumë
Përfitoni 15% zbritje nëse qëndroni 5 ose më shumë netë gjatë muajve Dhjetor 2016 dhe Janar 2017. Oferta është e limituar dhe mund të ndërpritet pa paralajmërim, prandaj shpejtoni që të bëni rezervimin tani.

Akomodimi në dhoma standarde nga 24 Euro – 15% = 20.5 Euro

Akomodimi në dhoma moderne nga 28 Euro -15% = 24 Euro

Kontrolli mjeksor (i deturueshëm dhe që paguhet vetëm 1 herë) nga 20 Euro – 15% = 17 Euro

Oferta vlen nëse qëndroni 5 ose më shumë netë. Për aq dite sa bëhet rezervimi, atë shumë duhet të paguani në recepsion. Nuk bëjmë refundim !

Informacione të përgjithshme
Data e ardhjes në hotel
Data e largimit nga hoteli
Kategoria e dhomës
Sa persona të ritur jeni?
Sa dhoma dëshironi?
Të dhënat personale
Emri dhe mbiemri
Për verifikimin e rezervimit
Adresa e juaj e e-mailit
Paketa për 2 netë në weekend që përfshin:

 • Akomodimin me pansion të plotë (mëngjes, drekë dhe darkë) nga e Premtja deri të Dielën.
 • Kontroll mjeksor.
 • Të gjitha terapiat që mjeku i cakton për ju përveç masazheve.

Për vetëm 40 Euro për person.
Çmimi i regullt 76 Euro person . Kurseni 48% me këtë ofertë

Informacione të përgjithshme
Data e ardhjes në hotel
Data e largimit nga hoteli
Sa persona të ritur jeni?
Sa dhoma dëshironi të rezervoni?
Të dhënat personale
Emri dhe mbiemri
Për verifikimin e rezervimit
Adresa e juaj e e-mailit
Vlen për pensionerët nga Maqedonia.

Nëse dispononi vërtetim se jeni përfitues të pensionit dhe keni udhëzim specijalistik për terapi fizikale nga mjeku amë, ju ofrojmë akomodim në dhoma standarde për vetëm 18 Euro në natë.


Pensionerët nga Shqipëria dhe Kosova

Mund të përfitojnë 15% zbritje. Paketa për 7 netë në dhoma standarde do tju kushtojë 160.5 Euro per person ndersa paketa per 10 netë 222 Euro për person.

Informacione të përgjithshme
Data e ardhjes në hotel
Data e largimit nga hoteli
Kategoria e dhomës
Nga cili shtet jeni?
Sa persona të ritur jeni?
Sa dhoma dëshironi të rezervoni?
Të dhënat personale
Emri dhe mbiemri
Për verifikimin e rezervimit
Adresa e juaj e e-mailit
Pensionerët nga Maqedonia duhet të kenë udhëzim specijalistik dhe vërtetim se janë pensionerë

Hoteli i Banjisht-it

Në një lartësi mbidetare prej 880 metra, në zemrën e një rripi malor të mbushur me pisha të larta, ndodhet resorti më i vjetër në rajon me emrin Banjisht. Atmosfera e qetë dhe relaksuese nuk është e gjitha çka ofron ky resort. Në Banjisht do të gjeni shërbime mjekësore me ujëra termo-minerale, fangoterapi natyrale, fizioterapi dhe shumë aktivitete tjera për t’ju mbajtur në formë dhe për të regjeneruar shëndetin tuaj.

Me respekt për historinë dhe traditën, si dhe për të mos e prishur bukurinë dhe harmoninë që ka arritur majat më të larta në këtë vend të shenjtë, Banjisht-i ka ruajtur pamjen e tij tradicionale arkitekturore. Në brendësi resorti ofron akomodim modern dhe luksoz jo vetëm për të kaluar një natë, por edhe për të shijuar llixha, për një periudhë më të gjatë.

Me respekt për historinë dhe traditën, si dhe për të mos e prishur bukurinë dhe harmoninë që ka arritur majat më të larta në këtë vend të shenjtë, Banjisht-i ka ruajtur pamjen e tij tradicionale arkitekturore. Në brendësi resorti ofron akomodim modern dhe luksoz jo vetëm për të kaluar një natë, por edhe për të shijuar llixha, për një periudhë më të gjatë.

Ju presim në Banjisht Hotel & SPA .

Numrat e telefonit

Brenda Maqedonisë

 • 046 831 092
 • 046 832 680
Jasht Maqedonisë

 • + 389 46 831 092
 • + 389 46 832 680
 • Numri Vodafone 069 965 6635

Çfarë ofron hoteli?

Të përgjithshme

 • Park
 • Tarracë/verandë
 • Ashensor/lift
 • Dyqane pranë hotelit
 • Restorant
 • Xhami
 • Ngrohje qëndrore
 • Kujdes mjeksor
 • Nuk konsumohet duhan
 • Internet WiFi Falas
 • Parking i hapur për makina/autobus Falas

Aktivitete 

 • Qendër Estetike
 • Hidroterapi/Pishina të mbyllura
 • Fangoterapi
 • Elektroterapi
 • Masazhe
 • Kujdes mjeksor 24 orë
 • Kënd lojrash për fëmijë
 • Librari
 • Biliardo
 • Ekskurzione
 • Rrugica për vrap/ecje

Shërbime 

 • Faks
 • Fotokopie
 • Laptop kundrejt pagesës
 • Tranfere nga aeroportet
 • Transfere nga pikat kufitare
 • Makina me qira
 • Analiza laboratorike

Prognoza e motit në Dibër

Дебар, Македонија
June 20, 2018
Mostly sunny
26°C
Forecast June 20, 2018
day
Partly sunny with thundershowers
26°C
Forecast June 21, 2018
day
Partly sunny with thundershowers
26°C